O sklepie

image

 

Witamy w sklepie internetowym

Słodkie Hobby Konin


W  sklepie oferujemy produkty używane w cukiernictwie, lodziarstwie oraz domowej produkcji słodkości. "Słodkie Hobby Konin" to surowce, dekoracje, posypki, wafle, sosy ,pasty smakowe, koncentraty, aromaty, barwniki, foremki, opakowania , serwetki,drobny sprzęt i inne niezbędniki wszelkiego "autoramentu" :)

Oferta obejmuje ponad tysiąc pozycji i zapewniamy Państwa że jest w czym wybierać - taki "Fredrowski" wybór - " od działa do szpilki" Warto poczytać  informacje do  produktów - można się dowiedzieć czegoś nowego .
W miarę rozbudowy sklepu pojawią się także inne możliwości płatności za towar i różne formy dostawy. Obecnie korzystamy z usług Poczty Polskiej '

Zamówienia w sklepie przyjmowane są bez przerwy ( za wyjątkiem przerw technologicznych i wynikających z przyczyn niezależnych od sklepu.

Sklep jest czynny dla klientów dokonujących odbioru osobistego od poniedziałku do czwartku ,piątek jest dniem gospodarczym i nie ma wysyłek ani odbioru osobistego.W święta i dni wolne od pracy sklep jest nieczynny.

W związku z licznymi zapytaniami odnośnie aromatów stosowanych do własnoręcznego przyrządzania zanęt na ryby wprowadziliśmy dział  tych aromatów w którym będzie możliwość ich zakupu w małych ( 20 ml i 100 ml) jak i większych (500 lub 1000 ml)opakowaniach.

Każda wysyłka z naszego sklepu jest ubezpieczona!

Formy płatności: przelew na konto bankowe ; płatność przy odbiorze - tylko gotówka .

Asortyment jaki oferujemy jest bardzo specyficzny, delikatny i wrażliwy na uszkodzenia, wymaga dokładnego ,starannego i  indywidualnego pakowania


Prosimy o zarejestrowanie się ,zalogowanie i zapoznanie z regulaminem sklepu.


Od 28.06.2013 r. każda wysłana  paczka oklejona jest taśmą firmową " Słodkie Hobby Konin" - jej uszkodzenie świadczy o możliwej ingerencji w jej zawartość -Proszę zwracać na to uwagę przy odbiorze przesyłki. W przypadku uszkodzenia prosimy o udokumentowanie stanu faktycznego i spisanie z kurierem protokołu uszkodzenia.


Nie trzeba być profesjonalistą ,lecz jeżeli to,co robimy  jest naszą pasją - dojdziemy do profesjonalizmu. Profesjonalizm zaś połączony z talentem czyni  artystę.

Jeśli jesteście fanami Facebooka to odwiedzajcie nas na stronie:

https://www.facebook.com/tupciakowo

 

Copyright

Copyright © 2012

Zapraszamy do przysyłania na nasz adres kontrans1@wp.pl zdjęć swoich produktów wraz z opisem ich powstania lub ciekawa historią która im towarzyszy.Najciekawsze i najbardziej oryginalne zamieścimy na naszej stronie  na Facebooku   https://www.facebook.com/tupciakowo - niech inni chociaż nacieszą oko skoro nie mogą nacieszyć podniebienia :)

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie