Rabat -Stały klient.

 

Program Rabat - Stały Klient:

W sklepie wprowadzony jest  program Rabat- Stały Klient

1 Klient zarejestrowany, który dokona 10 krotnego zakupu uzyskuje status Klienta Stałego.

2 Stały Klient na wszystkie dokonane w sklepie następne zakupy uzyskuje 2 % rabat,jest on naliczany gdy dokonuje on zakupów będąc zarejestrowanym i zalogowanym.

3 Dodatkowy rabat będzie naliczany w przypadku polecenia sklepu swoim znajomym (nowy klient) w połączeniu z dokonaniem przez niego zakupu w sklepie. Klient polecający otrzymuje 1% rabatu przy następnym zakupie jakiego będzie dokonywał w sklepie.

 

Warunkiem otrzymania dodatkowego rabatu jest podanie przez klienta polecającego w @ skierowanym do sklepu kogo poleca i podanie jego(nowego klienta) internetowego adresu @. Jednocześnie nowy klient dokonujący zakupu z polecenia w korespondencji zamówienia  podaje kto go polecił i zamieszcza adres@ polecającego.

4.Jeśli polecającym będzie Stały Klient to jego rabat na następny zakup wyniesie 3%

5.W przypadku gdy polecany klient istnieje już w bazie klientów    sklepu- nie może on być uznany za nowego klienta i w takim przypadku dodatkowy rabat przysługiwał nie będzie.

6. Klienta stałego nie dotyczy opcja "sprzedaży łączonej" i może on dokonać zakupów bez minimalnej wartości koszyka (50 zł) - proszę zapoznać się z opcją "sprzedaży łączonej"

7. Klient stały może przy większych zakupach (powyżej 400 zł) negocjować cenę produktów , (negocjacja korespondencyjna za pomocą @)wtedy nie mają zastosowania rabaty z tytułu stałego klienta(2%) ale obowiązuje rabat polecający czyli do wynegocjowanej ceny dolicza się 1 % rabatu polecającego jeżeli taki w danym momencie przysługuje.

8. Dla stałych i nowych klientów przewidywane są losowo niespodzianki w postaci dołączanych dodatkowo do przesyłki  produktów reklamowych.

Copyright

Copyright © 2012

Zapraszamy do przysyłania na nasz adres kontrans1@wp.pl zdjęć swoich produktów wraz z opisem ich powstania lub ciekawa historią która im towarzyszy.Najciekawsze i najbardziej oryginalne zamieścimy na naszej stronie  na Facebooku   https://www.facebook.com/tupciakowo - niech inni chociaż nacieszą oko skoro nie mogą nacieszyć podniebienia :)

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie